Online Poli├že Sorgulama

Hizmetlerimiz

Giray Turizm

Giray Turizm, otuz y─▒l─▒ a┼čk─▒n tecrübesiyle 1.000’den fazla araçla Gaziantep OSB’deki fabrikalara, kamu kurum ve kurulu┼člar─▒na, üniversitelere; personel , i┼čçi ve ö─črenci ta┼č─▒mac─▒l─▒─č─▒ yapmaktad─▒r. 

Giray Lojistik

Giray Lojistik, 2002 y─▒l─▒ndan günümüze Giray Group bünyesinde Avrupa ve Balkan ülkelerine yük ta┼č─▒maktad─▒r. ─░thalat dönü┼č yüklerinde ise ba┼čta Türkiye olmak üzere, 3.Ülke Irak, Suriye, ─░ran, Katar, Suudi Arabistan, Gürcistan, Afganistan, Ürdün, Lübnan, M─▒s─▒r ve Azerbeycan’a Lojistik hizmeti vermektedir. Firmam─▒zda toplam Giray Lojistik’e ait 350’ye yak─▒n çekici ve dorse bulunmaktad─▒r. Giray Lojistik, parsiyel , komple ve ç─▒k─▒nt─▒l─▒ yük ta┼č─▒mas─▒ yapmaktad─▒r.

Gazikent Petrol

Giray Group bünyesinde hizmet veren Gazikent Petrol’ün toplam 5 adet petrol istasyonlar─▒ mevcuttur. ─░stasyonlar─▒m─▒z POA┼× bayisidir. Gazikent Petrol’de; akaryak─▒t sat─▒┼č─▒ , filo indirimi, ta┼č─▒t tan─▒ma sistemi (TTS) ve toptan akaryak─▒t hizmeti verilmektedir.

Giray Filo

Giray Filo  6000’e yak─▒n araç filosu ve konusunda uzman çal─▒┼čanlar─▒ ile yayg─▒n mü┼čteri a─č─▒na hizmet vermektedir. Ko┼čulsuz mü┼čteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlay─▒┼č─▒n─▒ ilke edinen Giray Filo, filo kiralama ve yönetimi konusunda ülkemizin en güvenilir ve en sayg─▒n firmalar─▒ aras─▒nda yerini alm─▒┼čt─▒r.